W tym tygodniu przedszkolaki z grupy II poznawały świat dinozaurów: nazwy, wygląd, sposób odzywiania i poruszania się, Nasze przedszkolaki chetnie słuchały różnych ciekawostek o prawdawnych gadach. Przez cały tydzień oglądały encyklopedie i albumy dt. tematu, bawiły się figurkami dinozaurów a także bawiły się w paleontologów. Świetna zabawa.

26 marca wybraliśmy się na wycieczkę do Muzeum Warmii i Mazur na warsztaty pt. Moja pierwsza wizyta w Muzeum.  Dzieci mogły obejrzeć wystawy dt. zycia Mikołaja Kopernika oraz wystawę portretową . Na zakończenie dzieci wykonały w dwóch zespołach własną propozycję wystawy muzealnej. W drodze powrotnej dzieci zwiedziły Stare Miasto  ponieważ w najbliższym czasie zrealizujemy temat Olsztyn -moje miasto.  Pomimo niespyjającej aury na dworze, bawiliśmy się bardzo dobrze.